ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ


Gelecek Burada Şekillenir...

Kaliteli Eğitimin Adresi BEÜ
Uluslararası Üniversite BEÜ
BEÜ, Türkiye'nin
En Çevreci Üniversitesi
Sosyal Üniversite BEÜ
Topluma Duyarlı Üniversite BEÜ
BEÜ Kütüphanesi
7/24 Hizmetinizde
Bölgenin Sağlık Üssü BEÜ
EOBS
Öğrenci Bilgi Sistemi
ve Ders Kataloğu

Tanıtım Broşürleri

Videolar

Fotoğraf Albümü

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 2008 yılında kurulmuştur. Fakültemiz, BEÜ’nün Farabi Kampüsünde yer almaktadır. Fakülte, faaliyetlerini toplam 2760 m2 kapalı alana sahip binasında, 3 derslik, 3 bilgisayar laboratuarı ve 8 atölye ile  sürdürmektedir.


Güzel Sanatlar Fakültesinde dört yıllık lisans eğitimi vermektedir. 4 yıllık normal bir eğitim sürecinde öğrenciler, zorunlu ve seçmeli derslerden minimum 240 AKTS’lik ders alarak mezun olurlar. 2018 Haziran ayı itibariyle öğrenci sayımız 101’dir.


Fakültemiz Bosna Hersek, Kazakistan ve Kosova’daki önde gelen üniversitelerle yaptığı Mevlana değişim anlaşmasıyla öğrencilerine eğitim süreçlerinin bir bölümünü yurt dışında tamamlayabilme fırsatı vermektedir.


Fakültemiz akademik kadrosu 4 Doktor Öğretim Üyesi,  2 Araştırma Görevlisi ve 2 Öğretim Görevlisi olmak üzere 8 akademik personelden oluşmaktadır. Ayrıca 1 Fakülte Sekreteri, 2 Bilgisayar İşletmeni ve 1 Teknisyen olmak üzere toplam 4 İdari Personel görev yapmaktadır.


Bölümler

Tanıtım Broşürü

Bölüm internet sitesi

Resim

gsf.beun.edu.tr