Meslek Yüksekokulları

GÖKÇEBEY MİTHAT MEHMET ÇANAKÇI MESLEK YÜKSEKOKULU

Küçült Yazı Tipi Büyüt

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Gökçebey Mithat Mehmet Çanakçı Meslek Yüksekokulu 2006 yılında kurulmuştur. Yüksekokulumuz, ZBEÜ’nün Gökçebey Kampüsüne yer almaktadır. Yüksekokul, faaliyetlerini toplam 2.350 m2 kapalı alana sahip binasında,  8 derslik, 1 bilgisayar laboratuvarı ve 1 atölye ile  sürdürmektedir.

Gökçebey Mithat Mehmet Çanakçı Meslek Yüksekokulunda iki yıllık önlisans eğitimi veren 4 program bulunmaktadır. 2 yıllık normal eğitim sürecinde öğrenciler, zorunlu ve seçmeli derslerden minimum 120 AKTS’lik ders alarak mezun olurlar. Bazı bölümlerde 2. öğretim programı mevcuttur. 2021 Şubat ayı itibariyle öğrenci sayımız 201’dir.

Meslek Yüksekokulumuzun Yönetim ve Organizasyon bölümü, İtalya’nın saygın üniversitelerinden Napoli Federico Üniversitesi ile yaptığı Erasmus+ değişim anlaşmasıyla öğrencilerine eğitim deneyimlerini Avrupa’da zenginleştirme fırsatı vermektedir.

Meslek Yüksekokulumuzun İşletme Yönetimi programı, Arnavutluk ve Malezya’daki önde gelen üniversitelerle yaptıkları Mevlana değişim anlaşmalarıyla öğrencilerine eğitim süreçlerinin bir bölümünü dünyanın çeşitli ülkelerinde tamamlayabilme fırsatı vermektedir.

Meslek Yüksekokulumuz kadrosunda toplam 15 Öğretim Görevlisi eğitim öğretim hizmeti vermektedir.

Programlar

Tanıtım Broşürü

Bölüm internet sitesi

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler

gokcebey.beun.edu.tr

Halkla İlişkiler ve Tanıtım (I. ve II. Öğretim)

gokcebey.beun.edu.tr

İşletme Yönetimi

gokcebey.beun.edu.tr

Mimari Dekoratif Sanatlar (I. ve II. Öğretim)

gokcebey.beun.edu.tr

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler

gokcebey.beun.edu.tr

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin